Volím a nevěřím

19. října 2017 v 1:09 | Jonáš František

Je těsně před volbami a stále nevím koho volit. Prozatím jsem se dozvěděl kdo je zloděj, fízl, kdo krade, lže. Tedy skoro dozvěděl. Má to hodnotu "Jedna paní povídala". Ale za to si platíme pány politiky. Na to mají imunitu. Oni mohou lhát a pomlouvat pod nejvyšší ochranou , ale zákony na obyčejné lidi, kteří by někoho nařkli a proti mafii státní moci to nezvládli prokázat jsou už nachystané. Novodobí Bretschnadři už mají nažehlené manžety kam budou zapisovat hříšky všech remcalů.

Tak přehodnocuji urychleně všechny sliby od "sametu" dodnes a zjišťuji, že ke slibům jaksi nejsou nikde důkazy o jejich plnění. Snad by se našly v účtárnách Parlamentu, určitě za každý užitečný slib který posloužil dobře nedobré věci byly vyplaceny namalé odměny. Třcet stříbrných by Jidáš musel dneska považovat za urážku.

Ke všemu ještě mám volební lístky kde se to hemží dalšími náznaky nesmrtelnosti Jidášovy metody. K volbám rozhodně jít chci. Pořád jen netuším, co si mám vybrat. Ještě je tu Internet s poměrně přehledným vyhodnocením skutků jednotlivých strážců koryt.

Mezi tím vším jsem našel jednu takovou poznámku z minula, tedy dávného minula, když to ještě za komančů stálo za hovno. A tam byl takový nepatrný nápad, nedat těm darmožroutům peníze. Jak to ale udělat, když ti největší a nejlépe opevnění ovládají právě peníze?

Věděl bych o jednom způsobu. Založit si účty na které by se ukládaly povinné daně s tím, že převedené budou až po splnění těch předvolebních vábniček. A pokud by to udělali všichni, potom by se nikdo neodvážil nás trestat, neměl by je totiž kdo živit. Chce to dopracovat, ne kecat, že tak to nejde.

Rozhodně nepočítám, že zítra bude národ připraven se vzepřít té bandě vydřiduchů bez morálky. Bretschnaidrům usnadňuji práci, stačí si jen poznačit odkaz na stránky a mají vyděláno. Pořád to ale nestačí na klidné spaní. Jestli se dožiju…. Jak se podívám potomkům do očí? Co jsem to za pokrytce, že dnes volím a současně nevěřím? Hledat v historii neradím, ať jsem dělal co jsem chtěl, našel jsem jedině husitské bouře. A ani tam to nemělo valný úspěch. Vidle nebo cep bych našel.....

HALÓ, NALEŽÍ TAKY U VÁS NĚJAKÝ ZBYTEČNĚ?!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama